Actueel weer Ridderkerk
Laatste update: 2026-04-03 om 13:23 uur
| Temperatuur | 10.3 °C |
| Neerslag | 0.7 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.9 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.6 hPa |
| Barometer trend | vallend |
| Maximale windsnelheid | 46.0 km/u om 12:25 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 02:35 u |
| Maximum temp. | 10.5 °C om 12:55 u |
| Windchill | 10.3 °C |
| Hitte index | 10.3 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 14:00 u |
| Zon op | 07:12 u |
| Zon onder | 20:18 u |